Už dlhšiu dobu sa snažíš schudnúť, ale stále nevieš čo jesť a čomu sa radšej vyhnúť? Tvoje telo na bežné diéty, alebo na tie, ktoré si skúsil/a v minulosti už nereaguje? Je jasné, že potrebuješ stravovací plán zostavený na základe tvojich fyzických parametrov, pohybových aktivít a tvojho metabolizmu. Jednoducho taký, ktorý bude ušitý na mieru presne pre teba.

Naučíme ťa ako sa stravovať, aby si tvoje telo dostávalo všetko, čo potrebuje, a zároveň ti náš jedálniček pomôže k svojej vysnívanej postave, alebo uľahčí život s potravinovou alergiou či intoleranciou.
 

Všetky suroviny, ktoré v našich stravovacích plánoch používame, sú dostupné v bežných obchodoch, takže pre teba nebude ťažké potraviny zohnať. Chceme ti však aj pomôcť objaviť nové potraviny a nové chute! Ak do jedálnička dáme niečo, čo nepoznáš, určite ťa aj nasmerujeme, kde takúto potravinu kúpiť.


Jedálničky pripravujeme v troch verziách, takže si určite vyberieš tú najvhodnejšiu pre teba.

BASIC jedálniček

Jedálniček zostavený na 1 týždeň, obsahuje jednotlivé jedlá idúce deň po dni s jasne rozpísanými receptmi. Dostaneš od nás úvodný email, kde sa ťa budeme pýtať na základné údaje potrebné pre zostavenie tvojho jedálnička- nutričný dotazník, ktorý následne vyhodnotíme a zostavíme ti jedálniček.

Jedálniček obsahuje:

analýzu tvojho súčasného jedálnička ( upozornenie na chyby, ktoré robíš, aby sa ti ľahšie odstraňovali), zoznam odporúčaných a neodporúčaných potravín podľa tvojej krvnej skupiny, odporúčania na vhodné pred a po tréningové jedlá.

 • vhodný pre osoby, ktoré jedia úplne všetky potraviny, sú bez zdravotných problémov a nemajú žiadne obmedzenia v stravovaní, nedojčia alebo nie sú tehotné.
 • bez ďalších konzultácií s nutričnou špecialistkou
 • bez zohľadnenia alergií či neznášanlivosti na potraviny

cena: 30€

STANDARD jedálniček

Jedálniček zostavený na 2 týždne, je rozpísaný deň po dni a obsahuje aj receptovú prílohu. Jedlo si poskládáš z odporúčaných potravín a gramážou presne podľa tvojich potrieb. Uvaríš si to, na čo máš práve chuť a tiež si lepšie vyberieš v reštaurácii.

Tento typ jedálnička je vhodný pre všetkých, ktorí chcú jesť lepšie, no sú na jedlo vyberavejší (majú viac potravín, ktoré im nechutia), trápia ich potravinové intolerancie alebo alergie, prípadne potrebujú jedálniček viac prispôsobiť svojmu životnému štýlu.

Jedálniček obsahuje:

Analýzu tvojho súčasného jedálnička ( upozornenie na chyby, ktoré robíš, aby sa ti ľahšie odstraňovali), zoznam odporúčaných a neodporúčaných potravín podľa tvojej krvnej skupiny, grafické znázornenie zloženia tvojich ´´ideálnych chodov´´- raňajky, obedy, večere (zastúpenie makroživín + odporúčané gramáže), odporúčania, ktoré potraviny nakupovať a kde, odporúčania na vhodné pred a po tréningové jedlá.

 • zahŕňa podporu a konzultácie s našou nutričnou špecialistkou cez WhatsApp a email
 • ideálny pre osoby s alergiami alebo intoleranciou na potraviny
 • vhodný pre osoby so zdravotnými problémami (štítna žľaza, zvýšený cholesterol, vysoký krvný tlak)
 • vhodný pre tehotné a dojčiace ženy

cena : 50€

PREMIUM jedálniček

Jedálniček pre náročných. Zostavujeme ho na základe osobnej konzultácie s nutričnou špecialistkou, vrátane merania kompletného telesného zloženia na špeciálnej váhe TANITA.

Premium jedálniček sa kompletne prispôsobí tvojmu životnému štýlu. Je zostavený deň po dni vrátane receptov na 1 mesiac, máš však možnosť kombinovať odporúčané potraviny podľa vlastného výberu. Pri jedlách s gramážou sú uvedené pomôcky pre váženie.

Jedálniček obsahuje:

Analýzu tvojho súčasného jedálnička ( upozornenie na chyby, ktoré robíš, aby sa ti ľahšie odstraňovali), zoznam odporúčaných a neodporúčaných potravín podľa tvojej krvnej skupiny, grafické znázornenie zloženia tvojich ´´ideálnych chodov´´- raňajky, obedy, večere (zastúpenie makroživín + odporúčané gramáže), odporúčania, ktoré potraviny nakupovať a kde, odporúčania na vhodné pred a po tréningové jedlá.

 • zahŕňa podporu a osobné konzultácie s našou nutričnou špecialistkou- podpora cez WhatsApp a email
 • je kompletne personalizovaný- v jedálničku sa zohľadňujú aj výsledky z merania zloženia tela na TANITE (t.j. podiel telesného tuku, svalovej hmoty, vody, viscerálneho tuku) a tiež tvoje kalorické potreby
 • v cene 1 kontrola s premeraním na Tanita váhe (cca. po mesiaci od doručenia jedálnička alebo podľa dohody)
 • súčasťou je aj úprava jedálnička na želanie klienta

cena: 100€

Kto bude tvoj jedálniček zostavovať?

nutričná špecialistka: Ing. Nikoleta Rebrová